Meghan Markle a Princ Harry - 1
Zdroj: Profimedia
Sexy kráska

FOTO: Přítelkyně prince Harryho Meghan Markle se svlékla! Tohle se královně líbit nebude

9. 6. 2017

Princ Harry (32) se koncem minulého roku oficiálně přiznal ke vztahu se sexy herečkou Meghan Markle (35), která je na rozdíl od mnoha jeho předešlých dívek brunetka. Princ je ze starší přítelkyně nadšený, otázkou zůstává, jestli jeho názor sdílí i královna. Tohle se jí asi líbit nebude!

7 fotek
Přítelkyně prince Harryho, herečka Meghan Markle, měla sexy scénu v seriálu „Suits“. Tahle pikantní svlékačka se asi královně moc líbit nebude. A pokud je princ Harry žárlivý, tak asi ani jemu!

Meghan se v seriálu ukázala v sexy prádle, ale i jenom v kalhotkách. A není to rozhodně poprvé, co se kvůli nějakému natáčení obnažila. Dříve jí to ale mohlo být jedno, jenže teď, když je partnerkou muže z královské rodiny, by se měla trošku krotit. Jinak by se jí to nemuselo vyplatit.

Nicméně se musí nechat, že Meghan je opravdu pořádná kost! Má zajímavý obličej a parádní postavu. To, že o ni Harry hodně stojí, dokázal i na nedávné svatbě Pippy Middleton, kdy si pro svou lásku zajel přes sto kilometrů, jen aby ji přivezl na hostinu. No, asi mu vážně učarovala...

Autor: niž

Diskuze