Seriál Ulice: Vašek Matějovský dostal facku od režiséra
Zdroj: TV Nova
Upsss...

FOTO: Představitel Mikiho Seidla měl nehodu! Co se mu stalo?

26. 4. 2017

Sympatický herec ze seriálu Ulice Vašek Matějovský (21) havaroval! Stačila chvíle nepozornosti a vozidlo skončilo mimo plánovanou trasu...

7 fotek
Hned na začátek vás uklidníme - Vaškovi se jistě nic nestalo, možná mohl utrpět lehký šok z leknutí, ale podle kompromitující fotografie a komentáře, je zřejmé, že se kolize obešla bez jakéhokoliv zranění či ztrátách na životech. Foto nehody je tak spíše úsměvné než že by vyvolávalo hrůzu a děs.

Vašek si totiž během včerejšího slunečného počasí vyrazil na golf. S kým tam byl, to není známé, jisté je, že v dopravním prostředku, který slouží jako rychlé přemisťování na greenu, jel s jakousi Anetou. Jestli se jedná o kamarádku nebo příbuznou, těžko říct. Přítelkyně to ale nebyla - ta se jmenuje Hanka.

Na fotce je vidět, že představitel rozverného Mikiho Seidla pravděpodobně tak trochu neukočíroval řízení vozíku s golfovými holemi. V důsledku toho skončil celou zadní částí dopravní prostředek pod vodou místního rybníku. Vypadá to ale, že měl mladý herec štěstí v neštěstí a vozík se naštěstí podvozkem zasekl o břeh rybníka a dál už se vstříc vodní hladině nevydal. Takhle, jak je zjevné, nemohlo být až tak těžké ho s pomocí vytáhnout ven an břeh a s mokrými holemi a taškou se prekérné situaci spíše zasmát. Jak se mu to ale povedlo, to zůstává záhadou... Podívejte se do galerie!

Rozhovor Matouš Ruml a Václav Matějovský
TEST: Jste experti na kluky z Ulice?

Autor: bin

Diskuze