Bezdomovec
Zdroj: YouTube.com
Skutečný hrdina

FOTO: Bezdomovec si přál teplou sprchu, a tak požádal policistu. Jeho reakce je nevídaná!

3. 5. 2017

Skutečné lidské činy přeci jen ještě nevymřely. Dokázal to americký policista, který se rozhodl pro velmi netradiční skutek. Co udělal pro bezdomovce, který ho na ulici oslovil?

Bobby je bezdomovec, který se toulá po ulicích New Yorku. Právě zde na něj čekalo velmi milé překvapení, o kterém nejspíš jen snil. Když se jednoho dne brouzdal městem, střetl se s policejním důstojníkem Aaronem Pagem. Říkejte tomu osud nebo náhoda, ale tohle setkání se mu rozhodně vyplatilo!

Bobby se policistovi svěřil se svým velkým přáním. Tím ale nebyly peníze, jídlo nebo nocleh. Bezdomovec si přál, aby se mohl osprchovat v teplé vodě, ostříhat se a oholit. Namísto posměšného úšklebku, který by mu kdekdo věnoval, mu mladý policista řekl, aby se druhý den zastavil u nich na stanici.

Další den se pak Bobby dočkal vysněné sprchy a zdaleka to nebylo všechno. Z Bobbyho policisté udělali úplně nového člověka. Spolu s dalším ochotným kolegou ho důstojník Page ostříhal a oholil a oblékl do čistých šatů. Bobby od nich odcházel s taškou plnou čistého oblečení a vzhledem, kvůli kterému by už nikoho ani nenapadlo ho na ulici obloukem obcházet! Podívejte se, jak se dokáže člověk změnit k nepoznání!

TO JE PROMĚNA! Ošklivky se změnily na krasavice!
Změna účesu práskne, jaký máte vztah i sebevědomí

Autor: ryn

Diskuze