Katie Curtis
Zdroj: facebook
Zlobivá holka

FOTO: Policie hledá dívku, která má mít u sebe drogy! Veřejnost však na ní zaujalo něco úplně jiného

6. 5. 2017

Internetem se šíří další fotografie hledaného člověka, která uchvátila svět. Je na ní vyobrazena dívka podezřelá z toho, že má u sebe větší množství drog. Jenže lidé se spíše než o její zločin zajímají o něco zcela jiného...

Snad všichni si jistě vzpomenou na Jeremyho Meekse, jehož fotka ze zatčení obletěla svět. Jeremy byl neuvěřitelně sexy, ženy po celém světě po něm začaly šílet, a jakmile vyšel z vězení, dostal nabídky na focení od těch nejvýznamnějších návrhářů.

Nyní je tedy Jeremy za vodou, co se týče peněz. A možná ho bude někdo následovat! Teenagerka Katie Curtis (18) totiž tento týden vyvolala na sociálních sítích doslova šílenství poté, co policie z Hertfordshire vyvěsila její policejní fotografii na internet.

18letá kráska je hledána kvůli podezření, že má u sebe drogy, ale lidé se více zajímají o její „krásný vzhled“ než její potenciální zločin. Katie má totiž typické modelkovské rysy, které nejsou prvoplánové. Právě kvůli vzhledu je nyní nazývána „nejatraktivnějším britským podezřelým člověkem“. A jak se líbí vám?

Autor: niž

Diskuze