Petra Palusková
Zdroj: Instagram
Co je moc, to je moc

FOTO: Petra z Ostrova si znepřátelila fanoušky sprostou fotkou! Tohle už je za hranou

27. 5. 2017

Blondýnka Petra Palusková (25) byla jednou z nejoblíbenějších soutěžících Robinsonova ostrova, a to především kvůli své milé povaze. Teď si ale hodně fanoušků znepřátelila.

7 fotek
O Petře je také známo, že má umělecké sklony a krásně maluje. Právě malování věnuje většinu svého volného času. A jak i sama přiznala v nedávném rozhovoru Prásku!, ráda maluje erotické věci, které si na sociální sítě dává společně s nějakou sexy fotkou. Pak se prý na její obrázek podívá víc lidí.

„I takové nálady jsou...,“ napsala si na Instagram Petra, kde sdílela opravdu nevšední fotografii. Namalovala erotický obrázek, který je podle některých fanoušků už hodně za hranou a je sprostý, a tím si přikryla svá ňadra. Levou ruku má Petra dokonce v kalhotkách...

„Hrozně se mi líbil tvůj projev a teď? Aspoň, kdyby to bylo fakt hezky nakreslené,“ píše Petře jedna z fanynek. Tohle už je na většinu jejích fanoušků prostě příliš, a tak by bylo možná lepší, kdyby Petra zase trošku ubrala a prezentovala se tak, jako na Ostrově. To jí prostě svědčilo!

Autor: niž

Diskuze