Patricie Solaříková - 5
Zdroj: Profimedia
Bolest a odříkání

FOTO: Patricie Solaříková ukázala fyzicky náročnou pozici. Takhle vypadá bohyně!

8. 11. 2017

Patricie Solaříková (28) má kromě herectví mnoho dalších zálib. Teď se pochlubila, čeho všeho je schopná, aby se udržovala v té nejlepší kondici. Tomuhle se říká bohyně jak vyšitá!

6 fotek
Herečka Patricie Solaříková je mezi diváky seriálu Ulice oblíbená pro svůj věčný optimismus a dobrou náladu, která z ní číší prakticky nepřetržitě. Jenže i takový optimista jako je Patricie potřebuje tu a tam dobít nějak baterky, načerpat pozitivní energii a očistit mysl i ducha, a tak se oddává lekcím jógy.

Herečka na svém profilu zveřejnila, jak to vypadá, když je zrovna v pozici zvaná bohyně a postěžovala si na bolavá stehna. Ve sportovním outfitu jí to navíc velmi sluší a spekulace kolem její postavy tam mohou být definitivně uzařevnou kapitolou. Není to totiž zdaleka jediná sportovní aktivita, které se herečka věnuje. kromě jízdy na koni můžete u ní spatřit i fotky z různých výletů a túr. Kromě toho chodí ve volných chvílích na procházky s fenkou Jackie, takže o pohyb má skutečně postaráno.

Patricie Solaříková jako seriálová Tereza zažívá momentálně největší chvíle štěstí. Je zamilovaná do Davida a vypadá to, že jim už nic nebude bránit v tom, být navždy spolu. Nebo ano? Zatím o svém vztahu nikomu z přátel neřekli, Tereza měla plné ruce práce s pomocí Gábině v jejím připravovaném návrhářském ateliéru. Jak se bude tento příběh vyvíjet, sledujte každý všední den v 18,25 hodin v seriálu Ulice na TV Nova!

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu
Patricie Solaříková: Diety mi nefungují, mám vlastní trik

Autor: bin

Diskuze