Patricie Solaříková - 4
Zdroj: Profimedia / facebook
Nikdy neomrzí

FOTO: Patricie Solaříková ukázala, co neobvyklého dělá v sobotu večer! Pořádně to praská...

12. 2. 2017

Herečka Patricie Solaříková (27) je miláčkem fanoušků Ulice! a není divu. Stále usměvavá herečka překypuje pozitivní energií. Její víkendová zábava je však opravdu nevšední. Co včera dělala?

7 fotek
Patricie Solaříková má v životě to štěstí, že patří k lidem kteří neustále svému okolí rozdávají pozitivní energii. To cítí i její fanoušky, kterých má herečka na sociálních sítích desítky, ne-li už stovky tisíc. S fanoušky se ráda dělí o své radosti i strasti. Naštěstí v jejím případě převažují ty radosti, a tak mohou její příznivci vidět, jak herečku naplňuje práce s pejsky, že je znovu zamilovaná, nebo se s nimi dělí i o maličkosti, které ji běžně potkávají a těší se z nich.

O víkendu by ale od ženy v jejím věku čekal leckdo asi jinou zábavu, než tu se kterou se vytáhla v sobotu večer. Protože její láska je čerstvá, tudíž nelze předpokládat v nejbližší době, že by Patricie chtěla zakládat rodinu, dalo by se spíše předpokládat, že se bude někde dobře bavit s přítelem Markem Fryčákem (28), nebo se svými přáteli. Často například chodí na pivo s kolegyní z Ulice a kamarádkou v jednom Anetou Krejčíkovou (25) alias Gábinou Pumrovou.

Jenže chyba lávky! Sympatická herečka se o sobotním večeru pochlubila s úplně jinou formou zábavy... Praská! A co? Bublinkovou folii! Tím nejspíš v očích fanoušků opět stoupla, protože nejspíš není nikdo na světě, koho by nebavilo praskat malinké bublinky na folii, která se často například přikládá jako ochranný obal do poštovních balíků, aby se zboží v něm nějak nepoškodilo. A co vy? Také rádi praskáte?

Autor: bin

Diskuze