Známe nejkrásnější hasiče a hasičky Česka - 3
Zdroj: oficiální zdroj
Vášeň neuhasí

FOTO: Nejkrásnější hasičky Česka se ukázaly v plavkách! Která vás nejvíc rozpálí?

21. 10. 2017

Osm dobrovolných hasiček a čtyři hasiči se již za dva týdny utkají o titul Miss Hasička a Hasič roku 2017. A tady je máte v plavkách. A že je na co se dívat!

20 fotek
Během čtyřdenního soustředění ve Dvoře Pecínov je čekaly nácviky choreografie, fitting plavek či večerních šatů návrhářky Sandry Markové, natáčení medailonků a chůzi po mole vyučovaly ty nejpovolanější – přední české modelky Eliška Bučková, Kateřina Průšová a Nikol Švantnerová.

Krásky jim předávaly zkušenosti ze světa modelingu. Hasičky a hasiče čeká 3. listopadu velké finále v pražském Top Hotelu a pro většinu z nich bude předvádění první zkušeností. „Holky byly moc šikovné. Je skvělá kombinace, když jsou holky krásné a ještě coby hasičky pomáhají. Kluci se trošku styděli, ale to je naprosto normální,“ prozradila Průšová.

„Pocházím z Chrastavy, města, kde stále žijí rodiče a které bylo v roce 2010 zasaženo povodněmi. Táta zcela přišel o svoji firmu na kovovýrobu. Měl ji přímo vedle řeky Jeřice. Profesionální a dobrovolní hasiči tenkrát městu hrozně pomohli,“ dodala Průšová.

U Nikol Švantnerové mají zkušenost s hasiči její rodiče. Malá Nikol se asi ve třech letech zavřela v koupelně a nebylo, jak se k ní dostat. „Zabouchla jsem se tam a nemohla jsem se dostat ven. Naši volali hasiče na pomoc. Našli mě s ostříhanou hlavou dohola,“ směje se již dnes Švantnerová.
Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd., a to minimálně po dobu 12 měsíců.

Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu v České republice. Finále soutěže se uskuteční 3. listopadu v pražském Top Hotelu. Během slavnostního večera, které moderuje Libor Bouček, vystoupí Monika Absolonová, Petr Kotvald, La Gioia a Natálie Grossová.

Autor: niž

Diskuze