Tereza Novák Břečková a Ondra - 1
Zdroj: Instagram
Milionová svatba

FOTO: Nejdražší svatba roku? Tereza s Ondřejem zaplatili miliony! Tohle si nemůže dovolit skoro nikdo

6. 9. 2017

Na slovenském zámku v Čereňanech se konala svatba za miliony! Šestadvacetiletá Tereza si brala čtyřiadvacetiletého Ondřeje opravdu ve velkém. Šaty měla nevěsta vlastnoručně vytvořené slavnou návrhářkou Blankou Matragi (64).

11 fotek
Taková svatba se v Česku a na Slovensku opravdu jen tak nevidí! Pokud tedy nejsou ženich s nevěstou slavní lidé, kteří mají peněz na rozdávání. Tereza z Moravy ale nechtěla mít svatbu jen tak nějakou, a tak se rozhodla pro opravdu velkolepou slavnost.

Šaty Tereze vlastnoručně vytvořila jedna z předních českých návrhářek Blanka Matragi. „Přišli ke mně do butiku jako úplně prostá, v módě nezkušená rodina a požádali mě o svatební šaty. Nakreslila jsem jim, jaké by nevěstě typově slušely. Je totiž taková holka krev a mlíko, tak jsem zvolila střih, který jí perfektně sedne a celkově jí zeštíhlí,“ prozradila Blanka Blesku.

Šaty byly opravdu pohádkové a Tereza vypadala jako princezna. Na svatbě zahrál také Michal David, který dokonce novomanželům věnoval píseň Přenádherný příběh pro Terezu a Ondru. Píseň nejen sám napsal, ale také ji novomanželům zazpíval. Následoval pak jeho koncert. Celá svatba vyšla na několik milionů korun.

Autor: niž

Diskuze