Zdroj: TV Nova
To mu sekne

FOTO: Nečekaná proměna Oldřicha Kaisera. Z alkoholika se stal elegánem

25. 2. 2016

Legendární komik a všemi uznávaný herec Oldřich Kaiser je muž změny. Jednu chvíli ho pod vousem nepoznáte, v tu druhou mu padají láskychtivé ženy u nohou.

Už v neděli ve 20:20 startuje na televizi Nova čtvrtý díl českého komediálního seriálu Na vodě. Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením. V hlavních rolích diváci uvidí Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Čtvrtý díl se ponese v duchu velkým změn. Ta největší asi čeká Bohouška (Oldřich Kaiser). Po tom co se shledá se svoji bývalou ženou (Naďa Konvalinková), začne přemýšlet nad svým životem a hlavně nad svoji dcerou, kterou neviděl celých třicet let. Rozhodne se, že pokoří démona s názvem alkohol, a dokáže své dceři, že není taková troska, jak se zdá. Celé akce se chopí i Hugo (Lukáš Langmajer), který vymyslí, že Bohoušek jako bývalý legendární plavec by teď měl začít znovu trénovat a následně přeplavat kanál La Manche. O všechno se navíc začne zajímat i televize, a tam se Bohoušek nemůže představit jako lidská troska. Čeká ho tak obrovská proměna ve velmi elegantního pána.

"Proměna pana Kaisera v prvních dvou dílech nebyla žádná, používali jsme jeho prázdninový zárůst, takže jen kapesníček na hlavě proti úpalu byl třešničkou na dortu. Jelikož během natáčení Oldřich Kaiser přijal roli Edvarda Beneše, musel se v polovině září ostříhat a zůstal mu jen malý Benešovský knírek, takže maskéři museli už vždy Oldřicha upravovat a přidělávat vousy a vlasy do podoby zanedbaného "Bohumila". Tato maskérská úprava trvala každý den přes hodinu,“ říká režisér Milan Cieslar.

Vydrží mu tento přístup? Sledujte seriál Na vodě už v neděli od 20:20 na Nově.

Autor: red

Diskuze