Melania Trump - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nestydatá dáma

SEXY FOTO: Na první dámu USA Melanii Trump je radost pohledět! Připomeňte si její nejžhavější snímky

9. 11. 2016

Prezidentské volby ve Spojených státech přinesly dramatický zvrat. Bílý dům dobil Donald Trump, který si vedl mnohem lépe, než napovídaly předvolební průzkumy. Radost má i první dáma USA – Melania Knauss Trump.

11 fotek
Spojené státy 8. listopadu volily nového prezidenta. Před volbami vše nasvědčovalo tomu, že se novou prezidentkou stane demokratka Hillary Clintonová. Jenže republikán Donald Trump opět překvapil a překročil hranici 270 volitelů, což znamená, že se stane novým, již 45. prezidentem Spojených států.

A z bývalé modelky Melania Knauss Trump (46) se dnes stala oficiálně první dáma USA. Rodačka ze Slovinska je zároveň návrhářka šperků a hodinek a s Trumpem se vzala v roce 2005. Manželé spolu mají syna Barrona (10).

Melania je opravdu nádherná žena, na kterou je radost pohledět. Za modelingové kariéry se nebála ani svlékat, a tak se veřejnost stále může kochat jejími sexy snímky. Je Trumpovou v pořadí již třetí manželkou, tou první byla Ivana Trump (rodným jménem Zelníčková), která se narodila ve Zlíně, druhou manželkou byla Marla Maples.

ČTĚTE TAKÉ:

Trump usedne v lednu do úřadu prezidenta USA! Tohle je jeho plán

Autor: niž

Diskuze