Anděl - 2
Zdroj: Twitter
Zázrak!

Fotografie z místa havárie vám nedá spát. Zachránil mě anděl! Potvrdil muž

Aktualizováno 11.1. 2016 16:17

U vážné dopravní nehody osobního vozidla bylo spatřeno něco, co není z tohoto světa. Lidé se domnívají, že to vážně ovlivnilo celou událost.

Pastor Michael Clary se vracel před Vánoci domů z obchodu s potravinami v Honea Path. Bohužel dostal smyk, ztratil kontrolu nad svým vozidlem, sjel ze silnice a naboural do borovice.

"Cítil jsem jak se moje auto několikrát otočilo, až nakonec dopadlo na kapotu a já z něj vypadl," sdělil svoje zážitky Clary. Poté musel vyčkat na příjezd záchranářů, kteří ho letecky přepravili do nemocnice. Tam si několik dní pobyl na jednotce intenzivní péče.

Když se zotavil našel fotky z místa nehody, které ho dost šokovaly. Na fotce je totiž on a záchranáři, kteří ho oživují. V rohu obrázku je však něco hodně zvláštního. Clary si tam všimnul anděla. Když se tedy skutečně pečlivě podíváte, všimnete si, že to opravdu vypadá, jakoby na fotografii byla jakási postava.

 

 

Muž věří, že při něm stál anděl strážný a zachránil ho. Řada lidí s ním ale nesouhlasí, podle nich je to prý jen hra světla a stínů. Ať je to, jak chce, muž měl ve finále jen pár zlomených kostí a žádné následky si nenese.

Autor: gab

Diskuze