Michal Hrdlička - 5
Zdroj: Profimedia / facebook
Hodně štěstí!

FOTO: Michal Hrdlička má novou lásku. Sporťák televize Nova sbalil slavnou a bohatou krásku?

Aktualizováno 26.1. 2016 14:16

Nová přítelkyně moderátora televize Nova Michala Hrdličky (27) je krásná a slavná. Tohle spojení čekal málokdo! Už spolu údajně chodí nějaký čas.

16 fotek
A kdo to je? Určitě poznáváte slavnou českou tenistku. Karolína Plíšková (23) vtrhla minulý rok jako vítr do nejlepší světové tenisové desítky. A vyšplhala nejen po žebříčku WTA, ale i po tom společenském. Začala být ozdobou mnoha akcí v centru Prahy, jako třeba podzimních Českých slavíků Mattoni.


Michal Hrdlička hostem Na baru! Posílejte mu své otázky!


A jak se údajný nový pár seznámil? Michal Hrdlička jako úspěšný moderátor Sportovních novin a již zavedený komentátor má ke sportovcům a sportovkyním blízko. Oba jsou mladí, krásní, a tak v sobě našli zalíbení. A proč vlastně ne?

Lidé z okolí vždy usměvavé tenistky vztah potvrzují, ale Michal Hrdlička nechce údajný vztah s úspěšnou českou tenistkou komentovat. Nic nevyvrátil, ani nepotvrdil. Je to tedy pravda? To ukáže nejbližší budoucnost.

Karolína Plíšková ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála čtyři turnaje ve dvouhře a čtyři ve čtyřhře. Na žebříčku WTA byla ve dvouhře nejvýše klasifikována v srpnu 2015 na 7. místě.

Autor: lup

Diskuze