Martin Dejdar - 1
Zdroj: Instagram
Mladší o 20 let

FOTO: Martin Dejdar podstoupil plastickou operaci! Co to má s očima?

22. 6. 2017

Herce Martina Dejdara mohou diváci TV Nova pamatovat z poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas. Teď ale talentovaný herec podstoupil plastickou operaci a nebál se rozdělit o foto po zákroku!

6 fotek
Herce, komika, dabéra a zdatného hokejistu Martina Dejdara mohli letos na jaře diváci televize Nova sledovat v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas jako jednoho u osmi soutěžících, který procházel náročnými proměnami.

Teď se ale Martin rozhodl pro jednu skutečnou změnu! Svěřil se totiž do rukou plastického chirurga. A co že si nechal vylepšit? Herec to sice u příspěvku, který na sociální síti zveřejnil, neupřesnil, ale vypadá to na plastickou operaci víček. Úprava víček je poměrně rutinní zákrok, při kterém pacient ani nemusí být v celkové anestezii, takže je pravděpodobné, že šel herec krátce po operaci domů a ani nemusel být dlouhodobě hospitalizován.

Na tento typ zákroku chodí většinou ženy i muži ve středních letech, kteří mají problém s padajícími víčky. Ta mohou překážet i při vidění, protože spadlé víčko překrývá zornici a překáží tak v zorném poli. Martin ale na fotce, kterou po zákroku ukázal, vypadá opravdu dobře, tak se zdá, že vše dobře dopadlo. Snad se mu rány brzy zahojí!

Autor: bin

Diskuze