Lucie Bílá - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Blahodárná kupel

FOTO: Lucie Bílá, naložená ve vaně úplně nahá, poslala vzkaz všem ženám k MDŽ

8. 3. 2018

Zpěvačka Lucie Bílá (51) nezapomněla na ostatní ženy a poslala jim k Mezinárodnímu dni žen vzkaz. K tomu připojila fotografii, kde sedí nahá naložená v jakési hnědé lázni a dopřává relax svému tělu.

8 fotek
Zpěvačka Lucie Bílá je bezpochyby silnou, hrdou a inspirativní ženou. Je vzorem pro mnoho zástupkyň něžného pohlaví, ať už mladších či starších. V životě toho hodně dokázala a vyšplhala se až na samotný vrcholek, kde setrvává už dlouhá léta.

V roce 2017 oslavila zpěvačka původem z Otvovic, kde stále žije, třicet let na hudební scéně. Na svém kontě má už 20 sošek Zlatého slavíka. Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková, se proslavila například hity Láska je láska, Trouba či eSeMeS.

Je jednou z největších osobností českého šoubyznysu, a proto určitě stojí za to, si pár jejích úspěchů připomenout právě během Mezinárodního dne žen.

V tento den Lucie Bílá nezapomněla na ostatní dámy a vzkázala jim alespoň prostřednictvím svého Facebooku: "Milé dámy, udělejme dnes něco jen pro sebe. Je to náš den." K tomu přidala fotografii, kde sedí nahá naložená ve vaně plné jakési hnědé lázně a dopřává si relax. Zda jde o blahodárné bahno či čokoládu, těžko říct.

Autor: mk

Diskuze