Katy Perry a Orlando Bloom - 5
Zdroj: Profimedia
Legolasův šíp lásky

FOTO: Líbačka s Katy Perry ho nečekaně vzrušila. Podívejte se pozorně na kraťasy Orlanda Blooma!

Aktualizováno 23.3. 2016 10:48

Kam se to dívá slavná a krásná Katy Perry? Napadne vás při pohledu na kontroverzní snímek. Přesně tak, sledují, kam právě míří Legolasův luk.

9 fotek
Katy Perry a Orlando Bloom jsou jedním z nejproslulejších a nejnovějších párů světového showbyznysu. Navíc je na první pohled jasné, že jsou opravdu zamilování a že netouží po ničem jiném, než být spolu. Přitom k sobě nejdřív museli najít cestu. Oba dva si zažili rozvod, Orlando s modelkou Mirandou Kerr a Katy s komikem Russellem Brandem.

O jejich vztahu se spekulovalo už nějaký ten pátek, a to od chvíle, kdy se společně objevili na večírku po udílení cen Zlatých glóbů. Teď už je ale vše jasné a hvězdný pár už lásku netají. A netají se vlastně vůbec s ničím.

Na posledních snímcích spolu vrkali jako dvě hrdličky. Tak blízko k sobě mají Katy Perry a Orlando Bloom. Romantiku na lavičce střídala divoká muchlovačka na trávníku. A proč museli na trávník? Na to odpovídá Katy ostrým pohledem na druhém snímku z lavičky. Kam se dívá? Ano přesně, dívá se tam, kde je to, co tam je právě kvůli ní.

Legolasův šíp lásky.

Autor: red

Diskuze