Kate Middleton - 1
Zdroj: Instagram
To si nezaslouží

Těhotná Kate Middleton po dlouhé době na veřejnosti: Od lidí sklidila drsnou kritiku! Za co? FOTO

11. 10. 2017

Vévodkyně Kate (35) se poprvé od doby, co oznámila další těhotenství, objevila na veřejnosti, kam doprovodila svého manžela prince William (35). Sklízí teď ale pořádnou kritiku.

7 fotek
Jak už je nějakou dobu známo, vévodkyně Kate je opět těhotná. Ani potřetí se jí bohužel nevyhnuly nadměrné těhotenské nevolnosti. Kate se proto stáhla do ústraní a William se veřejných aktivit až doteď účastnil sám.

Dokonce ani svého prvorozeného syna George nemohla Kate doprovodit první den do školy. Nyní je na tom ale už o něco lépe a tak se 10. října společně s manželem a princem Harrym zúčastnila recepce v Buckinghamském paláci na oslavu Světového dne duševního zdraví. Bylo to poprvé, co se od oznámení třetího těhotenství ukázala na veřejnosti.

Celý večer se na ni samozřejmě upíraly zraky všech přítomných, především na její břicho. Mnoho lidí se však vyděsilo. Vévodkyně totiž nemá žádné bříško.

Poslední, co chce každá žena slyšet během těhotenství, jsou jakékoliv komentáře k velikosti jejího břicha. „Ani nevypadá, že jste těhotná, vaše břicho je tak malé“ může být stejně špatné jako „Wow, máte tak velké břicho, čekáte dvojčata?“.

Někteří dokonce začali zpochybňovat, jestli je Kate opravdu těhotná. Především uživatelé sociálních sítí nešetřili svými komentáři ke Katinu malému bříšku. Napsali například: „Opravdu je těhotná?“ „nemůžu uvěřit, že je těhotná. Vypadá až moc hubeně.“ Jeden uživatel Instagramu dokonce napsal, že má podle něj poruchy stravování a trpí podvýživou. Ne všichni však byli tak kritičtí. Jiní Kate chválili, jak jí to sluší a hájili ji před urážkami.

Známe jméno miminka Kate Middleton!
Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádnete, o co se jedná?

Autor: mk

Diskuze