Kateřina Šuriaková - 1
Zdroj: Instagram
Jako panenka Barbie

FOTO: Kačka z Robinsonova ostrova šokuje svým vzhledem! Co se to s ní stalo?

4. 10. 2017

Kateřina Šuriaková (20) na Robinsonově ostrově působila spíše jako „přírodní žena“. Pak se ale ukázalo, že ve skutečnosti vypadá úplně jinak. Teď ale Kačka na svém vzhledu ještě více zapracovala a stala se z ní už tak trochu plastická figurína!

10 fotek
Kateřina Šuriaková byla nejmladším účastníkem v drsné reality show Robinsonův ostrov. Přestože musela soutěž opustit kvůli zdravotním problémům, do povědomí lidí se jednoznačně stihla zapsat. Mužům se totiž líbila od první chvíle!

Už když reality show běžela v televizi, vyšlo najevo, že je Kačka pořádná sexbomba. Začala hodně dbát o svůj vzhled a nikdo by ji asi v rozcuchané Robinsonce nepoznal. Jenže Kačka šokuje čím dál tím více.

I když už první řada Robinsonova ostrova skončila a tudíž zanikla i Kačky „sláva“, blondýnka si na sociálních sítích fanoušky získala a nepřestává je překvapovat. Potrpí si na dokonalém vzhledu a velkých výstřizích a vypadá to, že si začala ujíždět i na botulotoxinu. Někteří se domnívají, že to se svým „plastickým“ vzhledem Kačka už přehání a měla by být více přirozená. A co myslíte vy? 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PROMLUVILA O NEMOCI. Další zdravotní problémy na ostrově! Proč Kačka téměř vykrvácela?

VIDEO: Kačka půl roku po natáčení Robinsona. Vypadá úplně jinak a už ví, jak mohla odvrátit odstoupení!

Autor: niž

Diskuze