Jiří Dvořák - 6
Zdroj: Profimedia
Skutečná kráska

FOTO: Jiří Dvořák ukázal neskutečně sexy dceru! Má jednu vadu na kráse. Najdete ji?

15. 6. 2017

Herec Jiří Dvořák (49) vyrazil do společnosti s dcerou, kterou má s herečkou Bárou Munzarovou. Jak dívka vypadá? Vážně se povedla, ale jednu chybičku její vzhled zatím má!

5 fotek
O oblíbeném herci Jiřím Dvořákovi se v posledních měsících mluví v souvislosti s jeho záhadnou nemocí. O té sympatický Jiří mlží a jediné, co je jasné je, že mu zdravotní problémy nedovolují momentálně vystupovat v pražském Divadle na Vinohradech. V milostném životě se mu ale daří jako dlouho ne, vedle o 21 let mladší milenky herec omládl a chytil druhý dech. Po nevydařeném manželství to nejspíš potřeboval jako sůl.

Hercovy osobní vztahy jsou totiž velmi zajímavé. Jiří Dvořák byl totiž sedm let ženatý s herečkou Bárou Munzarovou (45). Ta ho poté opustila, když se zamilovala do kolegy ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2 Martina Trnavského. Paradoxně podobný scénář se konal i též v seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí, kde hráli také manželský pár a Bára ho nakonec opustila krátce po porodu jejich seriálového dítěte.

Ve skutečnosti spolu dnes již bývalí manželé mají dceru Aničku, které je dnes už patnáct let. Půvabná dívka je matce velmi podobná, ale ani tatínka v sobě nezapře. Každopádně se velmi povedla - vysoká, štíhlá dívka s bujnou tmavou kšticí by se mohla, pokud tomu již tak není, klidně věnovat modelingové kariéře. Jedinou maličkou vadou na její dívčí kráse jsou rovnátka, která ale na druhou stranu jsou důkazem toho, že brzy bude už opravdu vše perfektní! Na Aničku se podívejte v galerii.
 

Autor: bin

Diskuze