Michaela Ochotská - 1
Zdroj: Instagram
Nový pár

FOTO JAKO DŮKAZ: Míša Ochotská má už náhradu za Rosola! Věk známého fotbalisty vás šokuje

22. 11. 2017

Pryč jsou zlé časy, kdy Míša Ochotská (32) truchlila kvůli krachu manželství s tenistou Lukášem Rosolem (32). Teď randí s tímto fotbalovým kolouškem! Fotky to dokazují...

11 fotek
Není to ani rok, co prosáklo na povrch, že se rozpadá manželství tenisty Lukáše Rosola a krásné bývalé moderátorky Michaely Ochotské. Vztah jako z pohádky byl najednou minulostí kvůli tenistově nevěře s mladou fitness trenérkou Anetou. S tou to sice nedopadlo, ale dnes je Rosol šťastný po boku přítelkyně Petry Kubinové (24).

Zatímco Rosol vypadá už dlouho šťastně, Míša si své soukromí bedlivě střeží, a tak nebylo dosud jasné, jestli s někým randí. Ani teď nic sama nepotvrdila, ale fotky na instagramu obou vypovídají za vše. Ochotská randí s o 7 let mladším fotbalistou Martinem Hálou (25)!

Ani jeden nemá na sociální síti jejich společnou fotku. Oba si však dali ve stejnou dobu a ze stejné restaurace na sociální síť fotku, která vypovídá za vše. On fotil ji a ona jeho! každý si ale dal na svůj profil pouze svoji fotku, aby nebylo jasné, s kým tam byli. Hála však měl u své fotky komentář: „Amazing time with my princess.“ (Úžasné chvíle s mojí princeznou). A tou princeznou není žádná jiná, než právě Míša! Dalším důkazem je opět fotka na profilu mladého fotbalisty, kde si vyfotil hamburger s na pohled neznámou ženskou rukou. Drahý náramek a komentář pod fotkou však prozradily, že jde opět o bývalou moderátorku. Jedna z fotbalistových známých totiž pod ní napsala: „Míša má krásný náramek!“

Vztah sice ani jeden oficiálně nepotvrdil, jejich profily však mluví mezi řádky za vše. Snad už teď bude Míša v náruči nového sportovce opět šťastná!

Autor: bin

Diskuze