Žaneta Fuchsová, Milan Šimáček
Zdroj: oficiální zdroj/ youtube.com
Zelený a modrá

FOTO: Jak dnes vypadají a čím se živí dětské hvězdy z Chobotnic z II. patra? Evu a Honzíka byste nepoznali!

15. 12. 2017

Eva a Honzík byly hlavními dětskými rolemi ve filmu Chobotnice z druhého patra. Jak dnes tyto bývalé hvězdičky vypadají a co dělají? Nepoznali byste je.

4 fotky
Kdo by neznal film Chobotnice z II. patra, který se pravidelně vysílá snad každé Vánoce. Zelený a modrá, bytosti ze zvláštní plastelíny, se staly členy rodiny Holanových, kteří bydleli na pražské Kampě. Děti Eva a Honzík si je okamžitě oblíbili.

A právě dětské role si zahráli Žaneta Fuchsová (45) a Milan Šimáček (44). Tyto dětské hvězdy ve filmu přímo zářily. Kde jsou ale teď? Žaneta se bohužel nedostala na kozervatoř, prý pro nedostatek talentu, a tak vystudovala střední ekonomickou školu. Po studiu začala pracovat jako sekretářka ve Zmožkově hudebním nakladatelství Carmen. Později dělala účetní, pracovala v castingové agentuře. Pak se stala asistentkou režie a pomocnou režisérkou. Zahrála si například v seriálu Rodinná puta.

Milan Šimáček to měl trochu podobné. Jako dítě zazářil! Naprosto okouzlil diváky a měl za sebou pár úspěšných dětských rolí. Když se ale hlásil na konzervatoř, nevzali ho ze stejného důvodu, jako Žanetu - pro nedostatek talentu! Vyučil se tedy automechanikem a než šel na vojnu, pracoval u pražských Dopravních podniků. když se vrátil z vojny, vedl s matkou obchod s potravinami. Nyní prý spravuje počítačové sítě.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

Po Růžence z Jak se budí princezny se slehla zem! Jak dnes žije a vypadá její představitelka?

Autor: mk

Diskuze