Dramatické natáčení Ordinace. Hvězdy seriálu mrzli v Sázavě - 10
Zdroj: TV Nova
Jestli neumře sám, Marika mu pomůže

FOTO: Hvězdy Ordinace mrzly v Sázavě. Marika Šoposká svým zachraňováním pobavila štáb!

12. 9. 2017

V dnešním díle Ordinace půjde o život! Adrenalinové bylo i samotné natáčení. Jak zákeřná může být řeka, na vlastní kůži pocítili Radim Fiala (46) a Štěpán Benoni (33) v rolích záchranářů Petra Hanáka a Marka Doležala.

14 fotek
V dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2 diváci uvidí dramatický výjezd záchranky. Záchranáři Petr, Marek a půvabná Bibi (Marika Šoposká, 27) před sebou budou mít nelehký úkol. Vytáhnout z vody dvě bezvládná těla vodáků a pokusí se o jejich záchranu. Jestli se jim podaří zachránit dva mladé životy, bude záviset i na jejich rychlosti. Poprat se s řekou a kluzkým povrchem ale nebyla legrace ani pro samotné herce.

Zatímco rolí vodáků se chopili zkušení kaskadéři, herci Fiala a Benoni šli do akce bez dubléra. A s jasnou instrukcí. Tohle by mělo klapnout napoprvé! Pro Štěpána Benoniho to byla navíc první akční scéna v Ordinaci. A jen tak na ni nezapomene. „Tahle akční scéna měla být o tom, že dva záchranáři zachraňují tonoucího. Ve finále jsme s Radimem měli co dělat, aby nakonec nemuseli zachraňovat nás dva. Brodili jsme se po kolena v Sázavě a příšerně to klouzalo. Navíc ten tonoucí byl snad dvoumetrový kaskadér. I když jsme s Radimem docela silní, nejsme vysocí, takže dostat ho na břeh nebyla legrace. Teda pro nás ne, štáb se asi bavil víc,“ vzpomíná na natáčení Štěpán Benoni.

Autor: niž

Diskuze