Zdroj: TV Nova
Gratulujeme

FOTO: Hvězda Ulice Tereza Bebarová čeká druhé dítě! Jak to bude dál se Světlanou?

3. 11. 2018

Herečka ze seriálu Ulice, Tereza Bebarová, je těhotná. Čeká své druhé dítě. Radostnou zprávu oznámila až nyní, v třetím trimestru.

7 fotek
Postava Světlany Nyklové se už v seriálu neobjevuje tolik jako dříve. Světlana i se synem Alexem odjela ke kamarádce Ingrid do Málkova, aby si odpočinula od stresu a tlaku, který jako starostka zažívala. Za upozaděním Světlany stála ve skutečnosti však snaha Terezy Bebarové o druhého potomka. Na menším vytížení se domluvila s produkcí seriálu.

Před šesti lety se herečce narodila dcera Klaudie. Tehdy to tvůrci vymysleli obdobně, jako nedávno v případě Gábiny Pumrové, Světlana na čas odjela pracovně do zahraničí, konkrétně do Moskvy.

Herečka už je v závěrečné fázi těhotenství a brzy se jí narodí druhé dítě. Veřejnost se ale o jejím těhotenství dozvídá až teď. "Těhotenství jsem nijak netajila, ale ani jsem o něm hned všechny neinformovala například na sociálních sítích. Nedozvěděla se o něm média, takže ani moji herečtí kolegové v divadle dlouho nevěděli, že jsem těhotná. Po prázdninách se proto divili, že mám bříško," uvedla Bebarová pro oficiální web seriálu Ulice.

Zprávu o svém těhotenství se rozhodla prozradit až teď, když už má pěkně zakulacené bříško. "Diváci si již všimli, že Světlana není v Ulici tak často jako dřív. Čím dál častěji se ptají na důvod, takže jsem se rozhodla, že jim ho prozradím, abych předešla nejrůznějším spekulacím. Světlanu ale v Ulici ještě budete minimálně čtvrt roku vídat," dodala Tereza Bebarová.

Rozhovor s nastávající maminkou sledujte v sobotu v 11:55 v pořadu Volejte Novu.

Autor: mk

Diskuze