Jordyn Jones - 1
Zdroj: Instagram
Neskutečné!

Matka zveřejnila FOTO dcerky (2) na pláži. Lidé jí okamžitě začali nadávat! Tohle snad není možné

12. 1. 2018

Matka dvou dětí zveřejnila na Instagram fotku dvouleté dcerky na pláži. Lidé se do ní okamžitě začali navážet

7 fotek
Matka dvou dětí z Austrálie, Jordan Lee Jones, na Instagram často zveřejňuje fotografie svých ratolestí. To udělala i nedávno. Netušila však, že se do ní kvůli nevinné fotce dvouleté dcerky u moře tolik lidí obuje.

Lidé jí začali psát nenávistné komentáře a odsuzovat ji. Fotka byla přitom zcela nevinná. Malá holčička na ní jde po pláži. Je sice nahá, bez plavek, ale nic není vidět. Je naprosto nepobuřující. Fotografii ale zřejmě někdo nahlásil. Správce sociální sítě ji totiž najednou z ničeho nic odstranil.

"Vzbudila jsem se, připravila děti a šla jsme se podívat na Instagram. Oznámili mi, že jsme porušila jejich obecné pokyny. Fotografie byla společnosti Instagram nahlášena hned několikrát. Byla jsme zděšena a poslala jim e-mail. Dosud jsme ale nedostala odpověď," řekla Jordan v rozhovoru pro Mirror Online.

Co lidem na fotce tak vadilo? Byla to barva kůže. Holčička totiž byla opálená. Navíc je fotografie celkově docela tmavá, takže je dost možné, že dítěti ještě více přidává na tmavosti. Lidé pod foto psali například: "Je nechutné, jak tmavou kůži má!" Jiní zase napsali: "Neslyšela jste o opalovacím krému? Měla byste ho začít používat, aby vaše dítě nevypadalo na čtyřicet!" "Strašná matka!"Komentáře jsou zkrátka dost přehnané.

Jordan se Mirroru celou situaci snažila vysvětlit: "Dostala jsem spousty laskavých zpráv a rozhodla jsem se, že postnu fotografii s vysvětlením, že máme domorodé předky ze strany mé matky, takže naše kůže je přirozeně tmavá bez ohledu na to, jak moc opalovacího krému si na sebe natřeme."

Autor: mk

Diskuze