Ewa Farna - 4
Zdroj: Instagram
Blahopřejeme!

FOTO: Ewa Farna je štěstím bez sebe. Ukázala, co dostala od přítele k narozeninám!

13. 8. 2017

Zpěvačka Ewa Farna v sobotu oslavila své 24. narozeniny! Tento den si dle svých slov užila na maximum a strávila ho nejlépe, jak mohla. Dokonce se i svěřila, co k narozeninám dostala nejen od fanoušků, ale i od svého přítele...

7 fotek
Ewa Farna je na scéně už deset let, přesto oslavila své teprve 24. narozeniny. To je tak, když někdo začne se svou kariérou opravdu brzy. Ewa navíc hodně zhubla, maká na sobě a vypadá naprosto báječně! A jak si narozeniny užila?

„Děkuju za super narozeniny! Na pódiu, dělajíc to, co miluju, navíc kousek od domova v Ostravě. Od teamu jsem dostala krásnou kytici s 24 slunečnicemi, od mého milovaného krásnou květinu a vyrobil mi pásek z víček z plechovek... Miluju to, já takový vždy chtěla! K tomu tuny dárků od fanoušků a prostě ta atmoška – já to miluju. Děkuji všem, kteří si vzpomněli. Vaše stará baba,“ napsala si na sociální síť Farna.

S přítelem Martinem Chobotem Farna chodí už dva roky, ale díky tomu, že hraje v její kapele, se znají mnohem déle. Rozumí si po všech stránkách a jak je vidět, Martin jí dokáže udělat opravdu velkou radost. Držíme palce, aby to šťastné dvojici vydrželo už napořád!

Autor: niž

Diskuze