Dominika Mesarošová - 2
Zdroj: Profimedia / instagram
Přišla bída na knížepána

FOTO: Dominika Mesarošová už má po luxusním životě! Její nové auto vás zarazí

17. 5. 2017

Přišla bída na knížepána? Vypadá to tak! Známá česká modelka a zlatokopka Dominika Mesarošová (31) má už totiž svá léta v luxusu nejspíš za sebou. Podívejte se, jak vypadá její nové auto.

9 fotek
Po nedávném rozchodu playmate Dominika Mesarošová (31) jenom září. Zdá se, že už změnila své životní priority a vykašlala se na luxus, kterým se dřív neustále snažila obklopovat. Zjevně jí došlo, že pěkné věci nemusí být jen té nejlepší značky a nemusejí stát majlant.

Dominika vždy koukala po starších a movitých pánech, nebo tedy alespoň po jejich peněžence. Tím se ostatně nikdy netajila. Peníze pro ni byly velmi důležité a byla zvyklá si žít na vysoké noze. Jenže nyní je jí přes třicet, je sama, bezdětná, a tak už jí nezbylo nic jiného, než slevit ze svých požadavků.

Dříve se vozila jen v nablýskané Audi a prohlašovala, že jsou „obyčejné“ značky aut pod její úroveň. Jenže nyní zveřejnila na Instagramu fotku své nové káry, a světe div se – je to obyčejné autíčko značky Opel, které si může dovolit kde kdo. Auto je sice pěkné a má sexy červenou barvu, nicméně na Dominiku byste ho asi netipli.

Autor: niž

Diskuze