Madi Nickens - 1
Zdroj: Twitter
Ach, ta láska...

FOTO: V mobilu mladší sestry našla strašné zprávy. Nestačila se divit, co odporného napsala svému ex!

14. 11. 2017

Madi by nikdy nenapadlo, co její jedenáctiletá sestra Katie musí už ve svém věku řešit. Brala ji jako malou ségru, která začně za chvíli pomalu dospívat a na všelijaké lásky a randění má ještě nějakou dobu čas. Přečtením jejích zpráv svému ex ale názor ihned změnila!

10 fotek
Madi Nickens totiž zahlédla část konverzace se sestřiným, nyní už bývalým, klukem, kde se spolu rozcházejí. Katie totiž zjistila, že její kluk šel do parku s dívkou jménem Natali a očividně to nemohla překousnout. I přesto, že jí tvrdil, že si pouze povídali a nic víc, Katie mu nevěřila. Nedokázala mu odpustit, takže mu to dala pořádně sežrat. 

Odepsala, že je mezi nimi konec a ať na ni ve škole v žádném případě nemluví. Prý si myslela, že ji miluje, ale vzápětí napsala, že ona ho nemilovala. Tento chatový rozchod završila krásnou hláškou! „Cink, cink, cink. Co to bylo? Jo, výtah pro tebe, protože nejsi vůbec na mé úrovni," napsala Katie a dodala, že tento souboj vyhrála a pro tentokrát už je mezi nimi opravdu konec. 

Madi si to četla s vytřeštěnýma očima a nemohla tomu uvěřit. Tohle, že je její malá sestřička? Přišlo jí to natolik neuvěřitelné, že se o foto této konverzace musela podělit s dalšími uživateli na sociální síti Twitter. Ale co se musí nechat, Katie zvládla rozchod na jedničku, děti se s tím evidentně tolik nepářou, no!

 

 

Autor: misp

Diskuze