Cukrárna vyrábí nejnechutnější zákusky - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
To vypadá hrozně

FOTO: Cukrárna vyrábí nejnechutnější zákusky, jaké jste kdy viděli! Prý jsou lahodné

24. 4. 2018

Máte rádi neobvyklé pokrmy? Lidé po celém světě rádi experimentují a zkouší všelicos - ať už je to chutné nebo ne. Někdy si kuchaři, pekaři a cukráři s jídlem opravdu vyhrají. Mnohdy ale zůstává rozum stát nad tím, co někteří z nich vymyslí!

4 fotky
Nyní se v Londýně objevila opravdová bizarnost - jedlé tampóny namočené v krvi. Nejen, že to nechutně zní, ale nechutně to i vypadá! Luxusní značka, vyrábějící makronky, OhLaLa, tuto jedinečnou krvavou "pochoutku" nevyrábí ale jen tak pro nic za nic. Dělají to pro dobrou věc!

pamlsky mají poukazovat na celosvětový ženský problém. OhLaLa se spojili s charitativní organizací, která se snaží udržet hygienu na dobré úrodni i pro ty, kteří si nemohou dovolit hygienické potřeby, kam spadají právě i tampóny, kupovat. Lidé, kteří si koupí krabici těchto sladkých tampónů, přispějí na dobrou věc!

Výtěžek z prodeje bude věnován na "pomoc při boji proti chronické chudobě, která postihuje 1 z 10 žen ve Velké Británii". Za peníze budou nakoupeny balíčky, které budou směřovat k žadatelkám o azyl, ženám z řad uprchlíků a ženám s nízkými příjmy.

Přestože makronkové tampóny vypadají docela realisticky a chuť na ně asi jen tak nedostanete, není se čeho bát. Jsou bezlepkové, vnější bílá barva má mandlovou příchuť, uvnitř je náplň z čerstvé vanilky, malin nebo růžového másla, a červená krev na povrchu není nic jiného, než malinová omáčka.

Autor: mk

Diskuze