Muž s dvacetihranem - 1
Zdroj: Twitter
Batoh, nebo kabelka?

FOTO: Nejhorší pasažér v letadle všech dob? Nepochopíte, co si s sebou na palubu chlápek vzal!

13. 6. 2017

Cestování s sebou nese mnohá dobrodružství. I z těch nejběžnějších cest si každý přináší nejrůznější zážitky. A kolikrát takový zážitek dokonce nemusí být ani o nás nebo o místě, které jsme navštívili. Někdy jsou tím skutečným zážitkem samotní lidé.

Alespoň jednoho podivína potká na svých cestách zajisté každý. Někdy jsme za nečekané zpestření výletu rádi, jindy se mu raději vyhneme obloukem. Když nás míra podivnosti některých spolucestujících nebo kolemjdoucích znervózní, zkrátka je rychle obejdeme nebo vystoupíme z vozu a počkáme si raději na jiný… Tedy, pokud je to možné.

Kimmy Waltersová měla na takový podivný zážitek štěstí zrovna v letadle. V tom se za letu vystoupí jen velmi těžko. A že by Kimmy jistě vystoupila velmi ráda. Cestující sedící přímo vedle ní si totiž do letadla přinesl podivuhodnou věc. Místo kabelky nebo batohu si vzal jako příruční zavazadlo velké kamenné těleso ve tvaru dvacetihranu a po celou dobu letu ho měl na svém klíně.

Fotografie cestovatele s dvacetihranem vzbudila na internetu velký zájem. Nad tímto činem zůstává všem rozum stát. Lidé začali okamžitě spekulovat nad tím, co to má znamenat. Našli se však i tací, které více zaujal komentář dívky jménem Kimmy. Ta napsala, že jde o dvanáctihran. Ve skutečnosti je to však dvacetihran. Také by vás zaujalo zrovna to, o kolik hran jde? Nebo spíše to, jaký byl asi pravý důvod takového „zavazadla“?

Autor: ryn

Diskuze