Berenika Kohoutová a Marika Šoposká
Zdroj: Instagram
Heč!

FOTO: Berenika Kohoutová ukázala krásná dvojčata! Je na tom lépe než kamarádka Marika Šoposká, tvrdí

12. 11. 2017

Krásné a vnadné herečce Berenice Kohoutové (26) smysl pro humor rozhodně nechybí, a tak se nebála ukázat dvojčata s vtipným komentářem!

5 fotek
Berenika Kohoutová známá ze seiálu Ulice jako Markéta Havránková v současné době září v show Tvoje tvář má známý hlas. V sobotu večer v semifinálovém kole zvítězila již potřetí a součtem bodů se tak dostala na první místo v celém žebříčku. Jako Eva Pilarová předvedla spolu s Honzou Cinou alias Karlem Gottem dokonalé vystoupení!

Ještě před výhrou však herečka ukázala dvojčata se vzkazem pro svoji dobrou kamarádku a ztřeštěnou pediatričku Bibi z Ordinace v růžové zahradě 2 Mariku Šoposkou (28). Herečky totiž jsou nejen dobré kamarádky, ale také společně už několik let píší blog nazvaný Sedmilhářky, na kterém si vzájemně posílají velmi otevřenou online korespondenci se zážitky z jejich běžného života.

Se stejným humorem, s jakým je psán celý blog, teď Berenika zveřejnila na jejich společném instagramu fotku dvou blonďatých andílků. Dvě krásné holčičky jsou už od pohledu dvojčátka. A tak Berenika poslala Marice vtipný vzkaz: „Mari, tak už jsem si taky pořídila děti! A ani se mi nezničila postava, hele!“ Napsala s nadsázkou herečka a narážela na to, že je Marika Šoposká mladou maminkou dvouletého syna Benedikta.

Že by se ale Berenice povedlo utajit tak dlouho těhotenství i narození dvojčat, je na pohled jasný nesmysl, jedná se jen o fórek a z kontextu komentářů u fotky vyplynulo, že dvojčátka jsou nejspíš malé, začínající herečky, které můžete potkávat na filmovém plátně, nikoliv u Bereniky doma v náručí.

Rozkošná dvojčata: Ve třech letech udávají módní styl

Autor: bin

Diskuze