Žena ukázala jak vypadá člověk na heroinu - 2
Zdroj: reddit.com
Silná vůle

FOTO: 1 000 dnů bez heroinu! Bývalou feťačku byste dnes nepoznali

19. 5. 2017

Drogy člověka přemění na někoho úplně jiného. Stačí pár měsíců a vám známou tvář byste nepoznali. Přestože je fatální dopad užívání drog na zdraví i vzhled všem jasný, najde se nespočet drogových příznivců. Tato dívka se jim teď snaží ukázat, jak by se jejich život mohl změnit.

Mladá dívka se rozhodla motivovat drogově závislé a ukázat jim, jak by mohli vypadat, kdyby se odhodlali s návykem skoncovat. Sama byla totiž dlouhé měsíce závislá na heroinu, jedné z nejnávykovějších drog. K drogám se dívka dostala přes svého manžela. Ten byl drogově závislý a dívka se mu snažila ustavičně pomoci. Neustálé přemlouvání, aby navštívil léčebnu, se brzy ukázalo jako zcela zbytečné. V manželství začala panovat bezmoc a v těžkých chvílích dívka sama propadla drogám.

O několik měsíců později byla zatčena a odvezena na policejní stanici. Ve vězení strávila více než měsíc a nemilá událost se jí stala osudnou. Když ji život dovedl na skutečné dno, kdy skončila v zařízení pro bezdomovce a její dcera byla svěřena do péče její matky, konečně se probudila. Našla v sobě vůli bojovat a ze závislosti se vyléčit.

Uteklo 1 000 dní bez jediné dávky drog, když se rozhodla sdílet svůj příběh s ostatními skrze Reddit.com. Před osudným zatčením byla dívka na obědě se svou matkou, odkud má také fotografii. Vedle tohoto snímku umístila svou nynější fotografii, a poté to sdílela s veřejností. Rozdíl mezi heroinovou závislačkou a zdravou dívkou je skutečně znát. Z churavě vypadající feťačky se vyklubala krásná mladá dívka.

Autor: ryn

Diskuze