Beyoncé - 1
Zdroj: Instagram
Nepřehání to?

SKANDÁL: Beyoncé rozzuřila fanoušky jedinou fotkou. Takhle se chová matka malých dětí?

12. 8. 2017

Fanoušci bedlivě sledovali těhotenství zpěvačky Beyoncé a nemohli se dočkat, až konečně porodí svá dvojčata Shawna Jr. a Beu. Den D nastal 12. června a svět netrpělivě čekal na první fotku ratolestí. Té se zhruba po měsíci dočkal na Instagramu a sklidila velký obdiv. Její nová fotka však dosáhla pravého opaku. Co zpěvačka provedla?

5 fotek
Ze sexy divy se stala žena v domácnosti a maminka na plný úvazek. Ale jak se ukazuje, ani takto krátce po porodu nezahálí a už opět provokuje fotkami, kde se může pochlubit svými sexy křivkami. Pravdou je, že její postava a vzhled je až záviděníhodný, ale její poslední fotka už nebudí tolik obdivu. Naopak mnohé naštvala, a to hlavně matky.

Milovník dobrého alkoholu a ženských vnad by na první pohled možná až její prohřešek přehlídnul. Jenže ženy a zejména jiné matky už nebyly tak schovívavé. Cítily se pohoršeně při představě, že zpěvačka kojí a pije alkohol. Jenže tohle ve skutečnosti nikdo neví...

To však nebrání lidem, aby její fotku zaplavily spoustou negativních a kritických komentářů. „Doufám, že stále nekojí," je jeden z nejčastějších komentářů. Faktem je, že zpěvačka není žádný notorik a ani nerelaxovala večer po celém dni běhání kolem svých třech děti. Ale ve skutečnosti se jednalo o wine tasting neboli degustaci. A co si myslíte o fotce vy? Také vás pohoršuje?
 

Autor: ham

Diskuze