Patricie Solaříková
Zdroj: isifa.com / TV Nova
Byla dost opatrná

Fotila jsem to v patnácti pro kluka, který se mi líbil, říká Patricie Solaříková o svých nahých snímcích

Aktualizováno 23.4. 2015 21:15

Oblíbená herečka Patricie Solaříková (26) ze seriálu Ulice prozradila, jak vznikly její hojně propírané nahé fotky a jakým způsobem se dostaly na veřejnost.

13 fotek
Herečka se nebojí mluvit o sexu a říká například to, že se na ni přítel při sexu nekouká. Ale co se týká focení nahých aktů, šlo spíše o hloupou náhodu.

"Když nepočítám fotky, které jsem nafotila v patnácti a jsou teď na netu, tak jsem nikdy žádné akty nedělala. Přísáhám, že si nepamatuju, jak se ty fotky dostaly ven. Myslím si, že jsem je poslala nějakému klukovi, který se mi líbil na střední nebo na zakládce a potom jsem se v průběhu deseti let stala známější, tak toho někdo využil, Ale nemyslím si, že by to byl přímo ten člověk, kterému jsem to poslala."

"Táta mi volal a hrozně se mi smál: ´Ty máš prej nějaký nahatý fotky.´ A máma si z toho nic nedělala, rodiče byli hrozně v pohodě."

Patricie nepokládá takové fotky za nic neobvyklého. A asi má pravdu. "Neříkám, že každá holka, ale spousta holek si fotí takové fotky. V době smartphonů to asi není nic divnýho."

Z celé aféry se herečka poučila a s rozesíláním své vlastní nahoty definitivně skončila. "Dnes už takové fotky nefotím a už nikdy nebudu a nikomu je nepošlu."

CELÝ ROZHOVOR SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA NOVAPLUS.CZ V POŘADU NA BARU

Podívejte se také na PRVNÍ SEX PATRICIE SE SERIÁLOVÝM KOLEGOU

 

Autor: pul

Diskuze