Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Překvapil

Fotbalista Řepka o svém majetku: Tímhle PŘIZNÁNÍM šokoval!

21. 7. 2017

O Tomáši Řepkovi (43) se v souvislosti s penězi spekuluje poměrně často. Sám bývalý fotbalista ale promluvil a řekl na rovinu, jak na tom je!

7 fotek
Tomáš Řepka už má největší období slávy za sebou a je ve fotbalovém důchodu. Do toho všeho se potýkal s problémy s alkoholem a s hraním automatů. Aby toho nebylo málo, prošel si jedním drsným rozvodem s první manželkou a teď se potýká s další bývalkou modelkou Vlaďkou Erbovou. Všechny tyhle životní strasti ho logicky přišly na pořádný balík. Co mu zbylo?

Známý cholerik a bouřlivák přiznal pro magazín MF Dnes, že jeho finanční situace není, co bývala. „Já už nebudu nikdy vlastnit nic. Znamená to, že nic nevlastním. Mám toho jinak dost - fantastickou holku, zdravé děti, výbornou kondici a kvalitní přátele kolem sebe. Po tom, co jsem si v životě zažil, už vím, že jenom tohle je to pravé bohatství," vyjádřil se k věci Řepka.

A jak to bylo s jeho hraním automatů? Kolik v nich nechal? „Já hrál proto, abych vypnul, ne abych prohrál peníze. Utratil jsem nanejvýš desetitisíce a měl jsem dopředu limit, který jsem nikdy nepřekročil. I když se to asi na první pohled nezdá, já jsem systematický člověk s velmi pevnou vůlí. Jediná moje opravdová závislost jsou cigarety, všechno ostatní jako alkohol nebo automaty jsou jenom záležitost nějakého období." V současné době to ale vypadá, že je Řepka spokojený ve vztahu s Kateřinou Kristelovou a dokonce se pochlubil, že píše svou třetí knihu. Snad se tedy zase blýská na lepší časy!

Autor: bin

Diskuze