Jiří Skalák a Sára - 1
Zdroj: Instagram
Tah na branku

Fotbalista Jiří Skalák už po rozchodu netruchlí. Je bláznivě zamilovaný do nové krásky! Kdo je ta vyvolená?

5. 1. 2017

Fotbalový reprezentant Jiří Skalák (24) má nejspíš slabost pro krásné ženy. Po rozchodu s fitnesskou Šárkou Slachovou dlouho netruchlil a našel si novou krásku, do které je až po uši zamilovaný.

3 fotky
Kdo sleduje intagramový profil Jiřího Skaláka, tak mu určitě neuniklo, že je fotbalista až po uši zamilovaný do své nové přítelkyně. Tou je pohledná Sára, která s Jiřím oslavila i letošního silvestra. Podle jejích fotek to vypadá, že se věnuje modelingu a není divu, protože je to opravdu krásná a sexy dívka.

Jejich zamilované období potvrzuje i fotka, kterou Jiří přidal na svůj Instagram. Je na ní on, Sára a jejich domácí mazlíček navlečený ve vánočním oblečku. A všichni pohromadě působí velmi šťastně. „Šťastný nový rok s mojí láskou,“ popsal fotbalista jejich společnou fotku.

Skalákova nynější přítelkyně Sára možná nemá tolik vyvinuté křivky jako jeho předchozí přítelkyně Šárka, zato je ale celkově víc svůdná a v obličeji velmi krásná. A na Jiřím, který momentálně kope za Brighton, je vidět, že je spokojený a vztah se Sárou mu svědčí.
 

Autor: mic

Diskuze