Johan Mádr a Ondřej Havel - 1
Zdroj: Instagram
Felixír vášně

Felix Slováček s milenkou rozesmáli internet fotkou z Kréty! Herci z Ulice vymysleli dokonalou parodii

7. 6. 2018

Felix Slováček (75) a Lucie Gelemová (35) si asi řekli, že se o nich málo píše, a tak zveřejnili fotku, která válcuje české sociální sítě. Srandu z toho mají i české celebrity!

5 fotek
Saxofonista Felix Slováček si v současné době užívá pohody na řecké Krétě. Nejel ale samozřejmě sám. Doprovod mu dělá jeho mladší přítelkyně Lucie Gelemová, která mu bude u bazénu krásnou ozdobou.

Jak to ale vypadá, hudebníkovi a jeho atraktivní přítelkyni byla chvíle u bazénu dlouhá, a tak začali vyvádět „skopičiny“ jako malé děti. Lucie si udělala s Felixem opravdu originální fotku, u které ale pravděpodobně nepočítala s takovou vlnou posměchu. Na oné fotce sedí poslušně u Felixových nohou a tváří se, jako kdyby vzhlížela k nějakému řeckému Bohu. „Tuto fotografii jsem organizovala já a povedla se,“ napsala k fotce výtvarnice. Pomyslnou korunou jsou pak Felixovy bílé ponožky v tmavých teniskách.

A tak ohlasy na tento snímek na sebe opravdu nenechaly dlouho čekat. Srandu ze snímku si dělají dokonce i celebrity včetně herců z Ulice Ondřeje Havla (23) a Johana Mádra (23). Vytvořili totiž téměř totožný snímek a nechali své fanoušky, aby hlasovali, jestli je lepší originál, nebo jejich fungl nová verze. Tak co, která se vám líbí více? Po tomto extempore si dá pravděpodobně talentovaná výtvarnice větší pozor, jaké umění do světa vypouští. Lidé se umí chytit opravdu všeho...
 

Autor: bin

Diskuze