Ewa Farna s přítelem
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ewa Farna uchvátila

Farna na slavících uchvátila nejen šaty: Nejsem celebrita, která jen kyne!

Aktualizováno 30.11. 2014 17:00

Na třetím místě mezi zpěvačkami skončila v anketě Český slavík Mattoni 2014 Ewa Farna. A na pódiu byla vtipná a jako vždy přidala výstižné komentáře.

7 fotek
V posledním roce vyletěla Ewa hodně vysoko, ale bohužel pro všechny její fanoušky to na lepší než třetí místo nestačilo. Tak snad za rok.

"Fanouškům jsem připomněla, že nejsem jen celebrita, která kyne, ale také zpívá," sdělila s úsměvem Farna v narážce na spekulace o své hmotnosti.

Zpěvačka dorazila v zelených šatech, které zdůraznily její vnady, a na rozdíl od minulého roku jí to opravdu seklo. Uchvátila všechny muže v sále.

Ewa se celý večer nenudila. Před přenosem, během něj i po něm se neustále uklidňovala objímáním se svým přítelem Martinem Chobotem. To je láska!

8 fotek
Druhé místo mezi zpěvačkami získala Lucie Vondráčková, která na vyhlašování cen nedorazila. Zůstala v Kanadě se svým manželem Tomášem Plekancem a synem Matyášem. Cenu za ní převzal její otec Jiří Vondráček.

V Anketě se opět ukázalo, že Ewa Farna má vždycky pravdu. První místo opět získala Lucie Bílá. Již posedmnácté. Gratulujeme!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Český slavík Mattoni 2014: Celý záznam sledujte na NOVA Plus!

Autor: pul

Diskuze