Nikola Donéová - 1
Zdroj: Instagram
Život Robinsonky

Fanoušci v šoku: Co se stalo s Robinsonkou Nikou? Rozešla se s přítelem a zmizela!

11. 8. 2017

První řada Robinsonova ostrova se neobešla bez výrazných osobností. Jednou z nich byla i Nika Donéová (29), která vzbudila mezi účastníky i fanoušky rozporuplné reakce. Po návratu do České republiky se Nika zamilovala, jenže její vztah najednou skončil a Nika zmizela...

8 fotek
Nika Donéová byla jednou z nejvýraznějších účastnic Robinsonova ostrova. Není tedy divu, že z toho i po návratu do České republiky hodně těžila a na sociálních sítích měla desetitisíce fanoušků. Jenže tomu je už konec. Nika se ze všech sociálních sítí smazala!

„Všichni, kdo se ptáte na Niki, tak je v pořádku, jen se rozhodla pro život bez sociálních sítí,“ sdělil nedávno na Instagramu její nyní už bývalý přítel. Se svalovcem s přezdívkou Pedritko se Nika totiž rozešla. Krásný pár byl spolu necelý půl rok!

„Prosím Vás, s Nikou už spolu nejsme... Nemá žádnou sociální síť... Prosím, už se na ni neptejte. Děkuju. Třeba Vám to jednou vysvětlí sama,“ napsal si nyní na Instagram Pedritko, který je z rozchodu evidentně dost smutný.

Autor: niž

Diskuze