Jitka Boho - 5
Zdroj: TV Nova
Děsivý Marilyn Manson

Fanoušci mají jasno: Jitka Boho v sobotu předvedla nejlepší vystoupení v rámci všech řad Tváře!

10. 9. 2017

Minulou sobotu odstartovala čtvrtá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. O vítězství v prvním kole se postarala Jitka Boho, druhé kolo ovládl sympatický Jan Kopečný, který ztvárnil zpěváka Johna Newmana.

9 fotek
V sobotním kole se Jitka Boho představila jako Marilyn Manson a kromě naprosto dokonalé masky předvedla i naprosto dokonalý zpěv včetně parádního chrapláku. Z jejího vystoupení měl husí kůži snad každý a Janek Ledecký jí celý ohromený tleskal vestoje.

Fanoušci a diváci, kteří diskutují na internetu, si myslí, že měla Jitka opět vyhrát. Lidé jsou z ní doslova nadšení a ti, co si zprvu mysleli, že Jitka jako modelka v soutěži příliš neobstojí, se teď pořádně kají. „Jsi úžasná! Jsem šťastná s tebou, jak všichni zíraj a žasnou! Nejdřív: ,Aha, modelka, joo, jasně...,‘ a potom ,wau!!!!‘ Jsi nejlepší!!!!“ píše jedna z fanynek.

„Měla vyhrát Jitka Boho. Jednoznačně bylo její vystoupení nejlepší ze všech čtyř řad,“ píše další fanynka. A další hned doplňuje: „Včerejší tvé vystoupení bylo snad nejlepší ze všech řad, měla jsem husí kůži celou dobu, fakt super. Neskutečný hlas.“ Jitka zkrátka konečně mohla národu ukázat, jaký talent v ní dřímá a že je prostě spíš zpěvačka než modelka. Sama se tak i rozhodně cítí. A jak se vystoupení líbilo vám?

Na celá sobotní vystoupení se podívejte ZDE.

Autor: niž

Diskuze