Kristelová, Tůma
Zdroj: Profimedia
To je síla!

Exmanžela Kristelové hledá Interpol! Bývalý hokejista má na krku trestní stíhání! Je ale nezvěstný

15. 11. 2017

Bývalého manžela moderátorky Kateřiny Kristelové (37), která je v současné době ve vztahu s Tomášem Řepkou (43), hledá policie. Už dva roky je nezvěstný!

9 fotek
Nejdřív skandál kolem Tomáše Řepky a Vlaďky Erbové (36) a teď ještě její manžel. Kateřina Kristelová nemá klid. Jejího bývalého manžela a zároveň otce jejího dítěte, Martina Tůmu (32) nyní hledá policie. Jenže po hokejistovi jakoby se země slehla.

Podle deníku Blesk už tento dříve nadějný hokejista prchá před strážci zákona nejméně dva roky. Hledá ho dokonce Interpol. „Je na něj vypsán nejen český, ale i evropský zatýkací rozkaz kvůli rozsáhlé majetkové trestné činnosti,“ řekl Blesku brněnský policista Pavel Šváb.

Podle informací, který Blesk získal, má Tůma na krku dokonce 15 exekucí, dluhy minimálně za milion a dokonce prý propadl hazardu. Teď je pravděpodobně někde za oceánem a skrývá se před zákonem. A to se ještě před pár lety nechal slyšet, že chce být blízko své dceři Claudii (7)!

Kde by mohl být, neví ani jeho bývalá manželka Kristelová. „Je to můj bývalý manžel. Jsme už pět let rozvedeni a před pěti lety jsem ho taky viděla naposledy. Myslím, že ho hledají už od roku 2013, ale nevím proč,“ řekla Blesku moderátorka, která si naštěstí před svatbou nechala udělat předmanželskou smlouvu a jeho závazky se jí tedy nikterak nedotýkají. Ani teď si ale nepolepšila. Její současný partner Řepka má taky pár peněžních restů a dokonce prý dluží výživné za svého syna.

Autor: mk

Diskuze