Zdroj: Prásk!
Lámání chleba

EXKLUZIVNÍ ZPOVĚĎ: Ondřej Koptík porovnal bývalou ženu a Hanu Gregorovou! Co o nich prohlásil?

6. 10. 2017

Před několika dny ještě básnil o Hance Gregorové, teď ale přesměroval veškerou svou pozornost směrem ke své exmanželce. Řeč je samozřejmě o vášnivém milovníkovi a básníkovi Ondřeji Koptíkovi. Je to jen city zmatený romantik, nebo snad muž, co už opravdu neví, co chce?

Většina lidi si možná myslí, že Ondřej Koptík má rád ženy ve věku jeho maminky. Nebylo tomu tak ale vždycky. Ondřej svou bývalou ženu s Hankou téměř dva měsíce podváděl a nyní se snaží vysvětlit proč... Manželství jim totiž po sexuální stránce moc nefungovalo, tak si asi myslel, že mu starší žena předá své letité zkušenosti.

Jenže románek s Hanou Gregorovou skončil, a tak Koptík zvažuje, že by se vrátil ke své bývalé ženě. „Tam je to běh na dlouhou trať, nic, co by se dalo slepit za jeden dva dny. Ta důvěra je tam na hodně nízké úrovni a uvidíme, jestli nám to je souzený, nebo ne,“ říká Koptík.

Otázkou je, zda by se k němu chtěla vrátit i zdrcená exmanželka, která šla ale Ondřejův rozchod s Hankou řádně oslavit. Ondřej by druhou šanci od exmanželky dostal rád, ale zlomené srdce po Hance je stále na padrť. Zmítá se tak mezi dvěma osudovými ženami. Přesto se ale neubránil srovnání: „Manželka mi dala děti a Hanka zase spoustu jiných věcí.“ Podívejte se na celou jeho zpověď na videu!

Autor: niž

Diskuze