Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
Tajemství sexy Niky

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Soukromý život Niky z Robinsonova ostrova překvapí! Jak to má s přítelem?

25. 2. 2017

Nikola Donéová alias Nika, kterou všichni znáte z reality show Robinsonův ostrov, je pořádná kočka. Má fantastickou postavu a je zajímavá tím, že má oholenou hlavu. A jelikož je to sexy holka, jistě každého chlapa zajímá, jestli má přítele?

Vizážistka pornohereček Nika Prásku! exkluzivně prozradila, že nikdy lechtivá videa nenatáčela, jak o tom mnohá média spekulovala. Už ale nepopírá, že nějaký soukromý lechtivý materiál s její podobiznou existuje.

„Tohle je hodně zajímavé téma, protože si myslím, že každý z nás má nějakou třináctou komnatu. A každý z nás má nějaký soukromý život, ve kterém se dějí věci, které jsou prostě za dveřmi. Takže mě napadlo, že by mi nějaký můj bývalý přítel nebo milenec mohl chtít nějakým způsobem uškodit. Ale nemyslím si, že bych v životě někomu ublížila natolik, že by to někdo udělal. Doufám, že se nic takového nestane, a když stane, tak ať si každý nejdřív zamete před svým prahem,“ sdělila Nika.

A jak to má tedy Nika s láskou? „Co se týče mého soukromého života, tak jsem zvědavá, jak dlouho si ještě své soukromí udržím. Ale ty věci stejně vyplavou na povrch. Každopádně někdo v mém životě je, ale nechci o tom příliš mluvit, a to kvůli němu. Chci ho chránit právě před těmi lidmi, kteří jsou plní nějaké záště a nenávisti,“ doplnila sympatická Robinsonka.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama