Zdroj: Prásk!
Správná dvojka

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Co teď dělají Eva a Vašek a proč zmizeli za hranice?

11. 3. 2017

Už dlouho jsme neslyšeli o pěveckém duu Eva a Vašek. Prásk ale pátral a zjistil, že stále účinkují na americké Floridě. Před časem nám exkluzivně prozradili, že směřují do Ameriky... Jak jsou na tom teď? Mají dost zakázek?

Jsou tři odpoledne, zatímco na Floridě teprve devět ráno a my se spojujeme přes počítač s pěveckou dvojicí Evou a Vaškem. Do Ameriky odjeli Eva a Vašek za odpočinkem a klidem, ale s prací samozřejmě neotálejí.

„Máme tři až čtyři vystoupení týdně a je každé úplně jiné. Podle toho, kde hrajeme a co přijde za lidi. Někde vystupujeme jako Eva a Vašek a někde jako Eva Adams,“ říká sympatické duo. Navíc tam oslavili už dvacet osm let na scéně.

Eva a Vašek přiznávají, že život na druhé straně země není úplně jednoduchý, nicméně nové inspirace k tvorbě mají dostatek. Dvojice jezdí do Ameriky každou zimu. Tam vystupují, skládají, ale také si užívají příjemnější atmosféry, než jaké se jim dostává doma. A proto otázka zněla jasně: Nakolik jsou Eva a Vašek ještě Češi? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze