Zdroj: Prásk!
Krutá realita

Exkluzivní info z nemocnice: Poslední info o stavu Jiřího Pomeje! Jaké jsou jeho vyhlídky? VIDEO

13. 1. 2018

Jak je na tom Jiří Pomeje a jaké jsou jeho vyhlídky? O jeho aktuálním stavu a péči, kterou dostává, promluvila tisková mluvčí nemocnice, kde herec a dabér leží.

Ležel na JIPce, dusil se… byl v kritickém stavu… tak vstoupil do nového roku Jiří Pomeje. Dlouhé dny ležel s nedobrými výsledky v nemocnici a výhled nebyl zrovna optimistický. Ted se konečně z umělého spánku probral. A tak Marcela Tomčíková exkluzivně zjišťovala informace přímo z nemocnice.

Vždy plný optimismu a i v posledních dnech své hladovky plný naděje… tak jsme se s Jirkou loučili před Vánoci… v očekávání pozitivní zprávy. Věřil, že rakovinu porazí.

Jenže 42 dní o zeleninových šťávách jen tělo vyčerpalo. K tomu infekce... a tak museli lékaři přikročit k tomu, co oddaloval nejvíce - kvůli dýchání mu museli udělal otvor do krku.

Pro exkluzivní informace jsme vyrazili přímo do nemocnice! Herec a dabér stále leží v Ústřední Vojenské nemocnici v Praze, kde se o něj starají lékaři, které zná a důvěřuje jim. Tisková mluvčí nemocnice Jitka Zenke nám ochotně poskytla rozhovor. Na ten se můžete podívat ve videu.

Autor: mk

Diskuze