Reklama
Reklama
Zdroj: Prásk!
S pravdou ven

EXKLUZIVNĚ: Zpráva ze záchytky a vyjádření Michala Novotného k incidentu s prodavačkou!

7. 9. 2017

Tenhle týden nebyl den, aby Michal Novotný neplnil bulvární články... Jenže úplně něčím jiným, než by chtěl! Postaral se totiž o skandál v řetězci s rychlým občerstvením. Tady je Michalovo exkluzivní vyjádření!

Herec Michal Novotný má za sebou pěkně perný týden. Měl totiž konflikt v jednom z řetězců rychlého občerstvení v centru Prahy. Nejdřív obvinění z útoků a vulgarit, pak záchytka! A nás zajímalo, jak to bylo doopravdy!

Michal není žádný věchýtek a je o něm známo, že co na srdci, to na jazyku. Minulý čtvrtek večer dostal hlad a vyrazil do jednoho řetězce rychlého občerstvení.

„Stalo se to, že prostě došlo k nedorozumění. Chtěl jsem za své peníze míň zboží. Slečna to nepochopila, neunesla... Na mě vylítla její školitelka, byla neurvalá a já mohu litovat toho, že jsem byl též neurvalý...“ začíná své vyprávění Michal. To celé trvalo podle Michala zhruba 20 minut a končilo příjezdem policejní hlídky a eskorty na záchytku. Jak to bylo dál a co Michal ještě prozradil? Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama