Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia
Nejlepší máma

ŠOK: Agáta Prachařová pracuje krátce po porodu na konzervatoři! Co dělá o přestávkách v kabinetu?

13. 10. 2017

Modelka a známá celebrita Agáta Prachařová (32) se objevila na otvíračce luxusního butiku se zimním oblečením v obchodním centru Chodov. Měsíc po porodu vypadá skvěle! A co všechno prozradila?

9 fotek
Modelka Agáta Prachařová porodila teprve před měsícem dcerku Miu, a už si vyrazila omrknout novou prodejnu s luxusním oblečením. Stihla i prozradit, jak život se dvěma dětmi zvládá.

„Tak určitě chápu, že poučka jedno dítě – žádné dítě opravdu funguje. Ale Mia je hrozně hodná, takže to zvládám dobře. Kryšpín se začal chovat jako velký bratr, takže je takový ochránce, jen tak k ní někoho nepustí a každý se musí vydezinfikovat, než k ní jde. Takže je to skvělý, že to bere takhle,“ prozradila Prásku.tv Prachařová.

Že by tedy Kryšpín na sourozence vůbec nežárlil, jak tomu často u dětí bývá? „My jsme se na to docela připravovali a já jsem si dost zjišťovala, co a jak, abych se vyvarovala nějakým chybám. Přinesla jsem mu třeba i dárek z porodnice. Opravdu jsem se o to zajímala, aby nedošlo k tomu, že by třeba Kryšpín žárlil,“ svěřila se nám Prachařová.

Agáta začala pracovat už 14 dní po porodu – učí na konzervatoři. Jak sama říká, vždycky byla zvyklá dělat spoustu věcí najednou a kdyby měla jenom jednu, tak by se zbláznila. „Závidím těm ženám, co dokážou být jen na té mateřské, ale to já prostě nedokážu,“ doplnila. Ve škole má také kabinet, ve kterém je chůva s Miou a Agáta v něm o přestávkách kojí. A jaký je vlastně Jakub Prachař táta? „Jakub mi pomáhá ve všem a dělá prostě všechno, co by měl. Stará se jako pravý táta!“ uzavřela modelka, která si oba porody nechala vyvolat.

Autor: niž

Diskuze