Anna-Marie Valentová - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Nebojí se toho

Ema z Ulice předvedla s kamarádem z taneční skupiny nebezpečné číslo. Z toho se orosíte!

19. 6. 2017

Už dávno není tajemstvím, že se Anna-Marie Valentová (15) alias Ema Toužimská léta věnuje tanci. V taneční skupině má mnoho přátel. Jedním z nich je i Dan, se kterým předvedla Anička super, ale trochu riskantní číslo!

6 fotek
Dá se říct, že Anička Valentová se seriálem Ulice tak nějak vyrostla. Jako Emu Toužimskou jí diváci vídají od jejích školkovských let. V poslední době se v seriálu objevuje méně, ale stále tam je. Například v dnešním díle se pozná se seriálovou Jindrou! Jaké bude jejich setkání? Nechte se překvapit.

Kromě školy a natáčení se Anička nejvíce věnuje tanci, který je zaměřený na styl hiphop. Nejednou jste tak mohli vidět nějaké její vystoupení a všimnou si, že její talent je opravdu všestranný. V tomto tanečním kruhu má i blondýnka mnoho přátel.

Jedním z nich je tanečník Daniel Hlavatý, který se soustředí především na fyzicky náročný breakdance. A protože k tomuto stylu tance potřebuje mít pořádnou fyzičku, je jasné, že tak drobná dívka, jako je Anička, je pro svalovce jako pírko. Podívejte se sami, co společně předvedli! Slabším povahám, které podobné polohy nesnesou, se nejspíš udělá trochu mdlo.

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Netradiční svatba Otíka a Hedviky! Zdánlivě snadné natáčení se nečekaně zkomplikovalo

Ema z Ulice jako vztahová poradkyně. Je dobře, když děti vědí o partnerské krizi?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

Autor: bin

Diskuze