Emma Watson - 1
Zdroj: Celebjihad.com
Veřejné soukromí

MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNÉ: Emma Watson nafotila hanbaté snímky! Stala se obětí hackera

16. 3. 2017

Všichni dávno vědí, že se nevyplácí fotit nahé snímky. Bohužel se k tomu čas od času někdo nechá přemluvit. Stalo se to i herečce Emmě Watson (26) a ta toho teď hořce lituje! Nějaký dobrák jí a dalším celebritám vykradl telefony, a tak se spolu s dalšími stala nechtěně pěknou hanbářkou.

12 fotek
Emma Watson chtěla nejspíš udělat neznámého muže šťastným a vyfotila se pro něj nahá. V té době asi netušila, že ty fotky brzo uvidí miliony lidí po celém světě! Stala se totiž jako mnoho dalších známých celebrit obětí internetového hackera. Poté nejspíš doufala, že ji nikdo nepozná, když na nich nebude mít celý obličej. To jí ale nevyšlo a podle detailů a doplňků ji všichni dobře poznali... Podle čeho přesně?

Okamžitě ji všichni poznali podle pih a mateřských znamének. Díky tomu, že leží ve vaně s průzračnou vodou, jde vidět opravdu každý detail. Herečka má ale drobná ňadra velmi pěkně tvarovaná, a tak se nemá rozhodně za co stydět.

Emma Watson známá jako Hermiona Grangerová z Harryho Pottera patří k celebritám, které si bedlivě střeží soukromí. Například se ani nefotí s fanoušky. Tohle je její životní skandál! Podívejte se na její sexy křivky do galerie! Dívky závidí, muži žasnou!

Autor: Beat

Diskuze