Emma Carey
Zdroj: Instagram
Neskrývá to

Ema si vyfotila selfie v džínových kraťáskách. Na zadku má ale něco, díky čemu ji obdivují tisíce lidí!

9. 6. 2018

Mladá žena je opravdu statečným člověkem. Nebála se totiž na jediné fotce ukázat své nejzranitelnější místo a dokázat tím všem, že to, co se jí děje, není důvodem ke studu.

4 fotky
Emma Carey (25) v roce 2013 měla velmi vážnou nehodu při seskoku padákem. Jako zázrakem sice přežila, ale lékaři strašili rodinu, že už bude navždy ochrnutá. Emma ale sebrala všechny síly a začala znovu chodit a naplno žít.

Jenže úplně bez následků její zranění nezůstalo. Pohledná blondýnka si z nehody odnesla jeden nemilý problém. Je inkontinentní! Inkontinence obvykle potkává spíše lidi staršího věku, Emma se s ní ale musí už potýkat nyní. A tak ukázala foto s počůranými kraťáskami!

Zprvu se to totiž dívka snažila před svým okolím tajit. Fakt, že se počůrává, byl pro ní důvodem k tomu se neustále za to stydět. Pak se ale časem dopracovala k tomu, že už to nadále skrývat nebude a naopak s tímto problémem začne lidi seznamovat. Od té doby se jí velmi ulevilo, navrátilo se jí ztracené sebevědomí a má tisíce obdivovatelů na sociální síti, kteří jí bezmezně fandí.

 

Autor: bin

Diskuze