Elton John - 1
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

Elton John v ohrožení života: Kvůli smrtící infekci skončil na jipce!

25. 4. 2017

Anglický zpěvák, klavírista a hudební skladatel Elton John (70) musel nečekaně zrušit své koncertní turné. Skončil v nemocnici, a to dokonce na jednotce intenzivní péče. Co se stalo?

Britský deník Mirror informoval o tom, že známý zpěvák musel být dva dny na jednotce intenzivní péče kvůli vzácné infekci, která by mohla být smrtící. Zpěvákova mluvčí Fran Curtis potvrdila Eltonův vážný stav a dodala, že se zpěvákovi v dubnu letošního roku udělalo špatně, když letěl ze svého letního sídla domů do Velké Británie.

Eltona Johna hned při příletu do Velké Británie hospitalizovali v nemocnici po dobu 12 dnů, z toho dva dny strávil na jednotce intenzivní péče. Rocková star se již zotavuje doma ve svém domě. Všechny nastávající koncerty musel ale zrušit kvůli oslabení a jeho koncertní šňůra bude pokračovat až v červnu.

„Mám obrovské štěstí, že mám tolik neuvěřitelných a věrných fanoušků. Omlouvám se jim za způsobené zklamání. Zároveň jsem vděčný lékařskému týmu za to, jak skvěle se o mě postarali,“ znělo oficiální prohlášení zpěváka.

Autor: kam

Diskuze